fbpx

Vaser Liposuction Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

vaser liposuction

Vaser Liposuction Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

Kilo vermek için aylarca uğraşıp çaba harcadınız fakat sonuç alamadınız mı? Estetik cerrahlarının, artık klasik liposuction yöntemlerini de geride bırakarak, size daha konforlu bir şekilde, %100 kilolarınızdan kurtulma şansı veriyor. Ne dersiniz bu yöntemin faydalarından biraz bahsedelim mi? Vaser liposuction, hızlı, etkili, komplikasyonsuz, işlem sonrasında ise karda yürüyüp izini belli etmeyen cinsten.
Vaser liposuction’la vücuduna şekil vermek veya fazla kilolarından kurtulmak isteyen bireyler kısa sürede istedikleri forma kavuşabilirler. Üstelik operasyon sonrasında normal yaşantılarına dönmek için fazla beklemezler.

Vaser lipo yöntemi klasik yöntemlere göre; uygulama alanının çevresindeki bölgeleri daha az hasar veriyor. İşlemin yapıldığı sahadaki damarlarda harabiyet oranı daha düşük oluyor. Lafın özü; vaser liposuction, sadece hedefine yani; yağ dokusuna etkisini gösteriyor.
Vaser liposuction fiyatları klasik lipo uygulamasına göre daha yüksek. Uygulama cerraha da kolaylık sağlıyor. Klasik yöntemlerde yağ topluluğunu alabilmek için birçok teknik uygulayan cerrahlar bu yöntemle daha az sürede daha az zahmetle ve daha kolay bir şekilde istenmeyen yağları alabiliyor.

Vaser liposuction’a kompleks bakılırsa, uygulama sonrasında hastaların klasik yönteme göre daha az ağrı şikayetlerinin olduğu gözlenmekle beraber, bu yöntemle yapılan uygulama sonrasında şişlik ve morluk oranının daha düşük oranlarda görüldüğü bilinmektedir. Ayrıca bu yöntem yağ dokusunu hedeflediğinden, uygulama alanındaki damarlar daha az zarara uğraması, kanama riskini de ortadan kaldırıyor.

Vaser liposuction yönteminde alınan yağların vücutta ihtiyacı bulunan diğer alanlara nakledilebilme olanağı sağlaması bir taşta iki kuşu birden vurduruyor.

Vaser liposuction ile incelikle girilerek daha derin bölgelerdeki yağ topluluğunun alınması nedeniyle cilt yüzeyinde esnekliğin bozulmasını engellerken, kısa sürede işlem bittiği için daha az narkoz alınıyor.