fbpx

Vaser Liposuction ile Yeni Görüntüne Hayran Kalacaksın!

vaser liposuction

Herkese Merhaba,

Biraz ara verdik çünkü hem yurt dışı kongre seyahatleri hem de yaz yaklaşırken oluşan doluluk yazmaya pek fırsat bırakmadı. Vaser Liposuction hastalarından başımı kaldıramıyorum desem yalan olmaz.

Havalar sonunda ısınmaya başladı değil mi? Bahar diyetçileri de listelerini ortaya çıkardılar, uygulamaya çalışıyorlar 🙂 . Bence yaz kış demeden sağlıklı beslenmek ve harcayabildiğimizden fazla kalori almamaya çalışmak en doğrusu fakat gelin görün ki bu çok da kolay değil… Bel çevresi yağlanmaya en müsait bölge ve ne kadar uğraşsak da bu yağlardan kurtulamıyor olabiliriz.

Egzersiz ve diyetten bunalanlara sesleniyorum! Kilolarından kurtulamıyor olabilirsin, sorun sende değil! Çünkü bazı yağlar dirençlidir.

Artık Vaser Liposuction, egzersiz ve diyet gibi zayıflama programlarına bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır. Neden mi? Çünkü çok hızlı bir şekilde etkisini gösterir. Ameliyat süreci hastanın yaşam kalitesini bozmaz, sonrasında ciltte dalgalanma, sarkma oluşmaz.
Kilo problemi olan kişi diyet ya da sporla zayıflamaya çalışırken ilk başlarda daha rahat kilo verecektir, fakat bir nokta gelir ve vücut yağ kaybetmeye direnç göstermeye başlar. Kişi diyette ısrar ettikçe yağdan değil kas kütlesinden ya da kemikten kayıplar yaşanabilir. Bunlar istemediğimiz senaryolardır. Özellikle bel çevresi ilk yağlanan ve en son kaybolan yağlardır. Özellikle kadın hastalarımın figürleri konusunda en çok dert yandıkları bölgedir. Oysa Vaser Liposuction ile bel oyuntusunu şekillendirmek çok kolay. Vaser liposuction’u kadınlar arasında bu kadar popüler kılan şey de bu oldu zaten.

Vaser Liposuction ameliyatı ile hastam 2, 3 saat içinde 10 litre civarında yağdan kurtulmuş olur. Düşünsenize, yıllarca zayıflamaya çalışan biri için nasıl bir nimet.

Hatta hasta bu ameliyattan sonra egzersiz ve diyetten daha çok verim alır. Çünkü bu süreci atlatmış, bir kere sonuç almış, hafiflemiş ve yaşam kalitesi artmıştır. Hastalarım bu durumu korumak ve sağlıklı hayatlarını sürdürülebilir kılmak için çaba sarf ediyorlar. Bu da karşılıklı olarak emeklerimizin boşa gitmediğini gösteriyor. Çok güzel bir duygu!

Sağlıklı güzel günler hepimizin olsun
19 Nisan 2017 Çarşamba, Fulya
Dr. İlker

Detaylı Bilgi için : https://www.drilkermanavbasi.com/vaser-liposuction-fiyatlari/