fbpx

Laser Lipo Değil Vaser Lipo!

vaser lipo

Laser Değil Vaser Lipo

Hanımların ve diğer herkesin hayatında birçok kez önemli bir yer edinmiş olan vücut yağları özellikle Türkiye de son dönemde dikkat çeken olaylardan biri olmuştur. bu sebeple genel olarak yağ aldırma veya kilo verme gibi işlemlere başvursak da yine de karın bölgesinde bulunan yağları eritmek için bir uzmana gitmek gerekiyor. Uzmanların ise uzun bir süredir kullandıkları klasik Lipo yönteminden daha çok Vaser liposuction yöntemini kullanmayı tercih ettikleri açıkçca ortada.

Vaser Lipo Nedir?

Birçok kişi tarafından bilinmeyen uzmanların ise son dönemde kullanmaya başladığı Vser lipo yöntemi klasik lipo yönteminden birçok farklı yönde ayrılmaktadır. Özelikle ikisini ayıran en önemli özellik ise Vaser Lipo yönteminin ışınlar sayesinde yani ultrasonik ışınlar aracılığı ile yapılıyor olmasıdır. Ultrasonik ışınlar sayesinde karın bölgenizde bulunan yağlardan çok kısa bir süre içinde kurtulmanız mümkün iken üstelik ağrısız ve sızısız olmak kaydı ile bu işlem tamamlanıyor. Bir diğer Vaser lipo özelliği hem sizi hem de doktorları şaşırtmak ile kalmıyor bu yazıyı okuduktan sonra sizde şaşıracaksınız. Vaser Liposuction yöntemi ile birlikte kurulduğunuz, karın bölgesi yağlarınızdan bir kısmı tekrar kullanılabiliyor. Örneğin basen bölgenizde bulunan zayıf noktaların dolgun olmasını istiyorsunuz bu gibi işlemlerde karın bölgenizden alınan sağlıklı ve size faydalı olabilecek olan yağ dokuları basen bölgenizde tekrar kullanılabiliyor.

En çok merak edilen bir diğer konu ise bu gibi işlemlerin özel olarak yapılmasında dolayı fiyat konusu olmayı her zaman başarmıştır. Şunu belirtmek isteriz ki fiyat konusunda sabit bir fiyat vermek Vaser Liposuction fiyatları şu kadardır demek doğru olmayacaktır. Nedeni ise bu gibi işlemler de uygulanacak seans sayısı öne çıktı için olarak söylenebilir.

Detaylı Bilgi ve Fiyat için ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz : https://www.drilkermanavbasi.com/vaser-liposuction-fiyatlari/