fbpx

Ameliyatsız Bölgesel İncelme

Ameliyatsız Bölgesel İncelme

Vücutta biriken yağlar diet yada spora direnç göstermeye başladığında ameliyat bir çözüm olabilir. Kliniğimizde vaser liposuction sayesinde istenmeyen fazla kilolarından kurtulan sayısız hastamız var.

Ameliyat olmak istemeyen veya bölgesel yağ oranı minimal düzeyde olan hastalar için ise elbette ameliyatsız çözüm önerilerimiz de var.

Reborn Clinics çatısı altında sunduğumuz ameliyatsız işlemlerden biri de bölgesel lipoliz uygulamasıdır.

En Sık Uygulanan Bölgeler

  • Gıdı
  • Sütyen altı
  • Üst kol
  • Bel çevresi

 

Normal kilosunun 5 ile10 kilo üzerinde olan bir kişi ameliyatla vücuduna dağılmış tüm yağlardan kurtulabilir fakat normal kilosunun 4 ile 5 kilo üzerinde olan kişiler ameliyatı son çare olarak görmektedirler ki doğrusu da budur. Haftalık yapılan egzersizle ya da diet  düzenlemesiyle bu istenmeyen yağlardan kurtulmaya çalışmak en doğru yaklaşımdır.  Ne var ki bazı vücut bölgelerindeki yağlar ısrarcı olabilir.

Vücudumuzda kimi bölgeler var ki ne kadar uğraşsak da oradaki yağlardan kurtulamayız. Örneğin gıdı bölgesi bunlardan biridir. Normal kilolu pek çok kişide gıdı yağlanması olabilir ve kişi bu minik bölge için bıçak altına yatmayı tercih etmeyebilir. Kadınlarda sütyen altı bölge yine rahatsız edici yağ toplanmasının en sık göründüğü yerlerden biridir.  Üst kolda toplanan yağlar da yine yaş gözetmeksizin pek çok kadını rahatsız eder.

Ameliyatsız bölgesel lipoliz sayesinde bu bölgesel yağlanmalardan kurtulmanız mümkün.

Bölgesel Lipoliz Nedir?

Hazırlanan yağ yakıcı kokteyl çok ince uçlu iğneler vasıtasıyla yağlı bölgeye uygulanır. İhtiyaca uygun olarak uygulama 4 veya 8 Seans aralığında sürmektedir.  Uygulama prosedüründe aynı zamanda cildi toparlayıcı komponentler de bulunmaktadır. Böylece yağlar erirken cildin gevşeyip sarkmasının da önüne geçilmiş olur

Bölgesel Lipoliz Uygulaması Acılı & Ağrılı Bir Uygulama Değildir; Çünkü enjekte edilen kokteylin içinde ağrı kesici özellik gösteren maddeler bulunmaktadır.

Hastalarımız en çok bahar aylarında bölgesel lipoliz için kliniğimize başvurarak yaza daha sağlıklı ve güzel girmek için adım atmış oluyorlar.

 

Doğal güzel güvenilir