fbpx

Adım Adım Vaser Liposuction

vaser liposuction

Adım Adım Vaser Liposuction

Vaser liposuction; şu ana kadar gereksiz yağlardan kurtulma adına geliştirilen yöntemlerin arasında en etkili ve en hızlı çözüm üreten bir tekniktir. Hatta bu işlem sırasında erkek ya da kadın hiç fark etmez, istedikleri vücut formuna kendi yağlarıyla kavuşabiliyor. Süreç nasıl?

1. Estetik cerrahı ile irtibata geçmek
2. Şikayetleri ve istekleri anlatmak
3. Operasyona girmek
4. Kurallara uymak

Vaser liposuction, istenmeyen bölgesel yağlardan kurtulmak adına en son gelişen yöntemdir. Bu nedenle bu operasyonu yapacak cerrahın titizlikle seçilmesi gerekmektedir. Cerrahınıza karar verdikten sonra kendisiyle iletişime geçebilmek için muayene olmanız gerekmektedir.

2. adım, şikâyet ve istekleriniz; cerrahınızla iletişime geçtiğiniz anda istenmeyen yağlarınızdan kurtulmak istediğiniz vücut bölgelerini, yani size rahatsızlık veren yağ kitlesinin yerini belirtmek. Ayrıca bu sırada ekstradan vücudunuzda olmasını istediğiniz bir görünüm var ise bunu da bildirmeniz gerekmektedir. Çünkü estetik cerrahınız, sizin şikayetlerini ve istekleriniz doğrultusunda operasyon planlaması yapacak ve ödemeniz gereken vaser liposuction fiyatı belli olacaktır.

3. adım operasyona girmek; operasyon aşamasında size sadece ameliyata girmek için gerekli hazırlıkları yapmak ve ameliyata girmek kalıyor. Çünkü; bu noktada sizin ve sağlığınız adına cerrahınız gerekli tıbbi bilgilerini ve deneyimini kullanarak operasyonu gerçekleştirecektir.
4. adım ise kurallara uymak; bu konuyu biraz açmak gerekiyor. Operasyona girdiniz, her şey yolunda gitti, ameliyat sonrası bakımınız konusunda dikkat edilmesi gereken, korse kullanımı, temizlik gibi bütün kurallara da uydunuz ancak; bitmedi.

Vaser lipo’dan sonra tekrar eski halinize gelmemek için günlük beslenme, tüketim ve yaşantınıza dikkat etmeniz gerekmektedir. Günlük düzenli öğünlerle yapacağınız beslenme ve ideal fiziksel aktiviteyi yapmak sizi bir daha böyle bir duruma düşmekten koruyacaktır.

Detaylı Bilgi için : https://www.drilkermanavbasi.com/vaser-liposuction-fiyatlari/