Vaser Liposuction Yaptıranlar

vaser liposuction

Vaser Liposuction

Güzel bir bedene sahip olmak herkesin hayalidir. Peki, bunun için en yapmak gerekiyor? Hele de fazla kilolarınız varsa ilk akla gelenler belli; spor ve diyet. En sağlıklı kilo verme yöntemleri de bunlardır şüphesiz. Düzenli olarak yapılan spor ve beraberindeki diyet, sizi güzelleştirir, sağlıklı ve de çekici bir bedene sahip olmanızı sağlar. Ancak diğer taraftan bazı durumlarda spor da diyet de beklenen incelmeyi gösteremiyor. Özellikle bölgesel olarak incelme gereken bazı durumlar ile karşılaşılabilir. Alt ve üst bedeninizde ciddi farklar varsa ve siz de bedeninizin kıvrımsız oluşundan şikâyet ediyorsanız, ihtiyacınız olan belli; Vaser Liposuction! Vaser Liposuction bölgesel olarak incelmeyi öngören bir yağ aldırma işlemidir. Ancak en önemli özelliği, risklerinin yok denecek kadar az olması ve de uygulamanın sorunsuzca gerçekleştirilmesidir. Üstelik doktorunuz da ancak spor ve diyet ile incelmeyen bölgeleriniz için bu uygulamayı yapmak isteyecektir. Eğer Vaser Liposuction uygulamasına karar verme aşamasına geldiyseniz ise sizi bekleyen pek çok detay var. İşlemin öncesi ve sonrası ise sizi bekleyenler ile ilgili bilgi edinmeniz adı en önemli konulardır. Lafı uzatmadan bu konulara değinelim ve Vaser Liposuction öncesinde ve de sonrasında neler ile karşılaşacağınız konusuna geçelim. Böylece kalıcı ve mükemmel vücut ölçülerinize nasıl kavuşacağınızı da görelim. İşte Vaser Liposuction ameliyatı ile birlikte karşılaşacağınız özel durumlar.

Vaser Liposuction Öncesi

Ameliyat, özel bir inceleme ile birlikte, pek çok test özellikle kan testi sonrasında netleştirilen bir karardır. Bu ameliyat için öncelikle sizin karar vermeniz gerekir. Ardından ise hekiminizin uygun bulması yani bir nevi onun da bu ameliyatı yapmak için karar vermesi gerekir. Ardından ise ameliyata hazırlık aşamasına geçersiniz. Vaser Liposuction ameliyatı öncesinde spor ve diyet yapmış olmanıza karşın belli bölgelerde incelme elde edememiş olmanız önemlidir. Bu durum bu bölgelerin ameliyat için uygun olduğunu gösterir. Vaser Liposuction ameliyatı öncesinde Aspirin başta olmak üzere pek çok kan sulandırıcıdan uzaklaşmanız gerekecektir. E vitamini ve benzeri unsurlar kan sulandırıcı etki yapabileceğinden, kullandığınız her türlü ilaç, vitamin ve benzeri takviyeden doktorunuzu haberdar etmelisiniz. Buna göre de bir beslenme düzeni belirlenecektir. Ameliyat öncesindeki 9 – 10 saatlik süre içerisinde ise adeta oruç tutar gibi yeme içmeden uzak kalmalısınız. Doktorunuz daha detaylı bilgiyi ameliyat öncesinde verecektir. Vaser Liposuction uygulaması, yapılacak işlemin niteliğine göre farklı uzunluklarda olabilir. Yağ aldırma işleminin yapılacağı alanın genişliği, yağ transferinin olup olmayacağı ve de beraberinde yapılacak bir estetik işlemin olup olmaması ameliyat süresini belirler. Son olarak böyle bir ameliyata hazırlananlar için belirtmemiz gerek ki, sigara ve alkol son derece sorun yaratıcı etkide bulunacaklardır. Bu yüzden ne ameliyat öncesinde ne de ameliyat sonrasında alkol ve sigara tüketmemelisiniz. Ameliyat öncesinde çeşitli riskler ortaya çıkaran bu etkenler, ameliyat sonrasında da iyileşme sürecini sekteye uğratırlar. İyileşme eksik gerçekleşebileceği gibi normal süresinden çok daha uzun da sürebilir. Bu yüzden önemli belirtilir.

Vaser Liposuction Sonrası

Vaser Liposuction ameliyatı son derece önemli bir işlemdir. Vaser Liposuction yaptıranlar oldukça dikkatli olmalıdır. Özellikle korse kullanımı konusunda dikkatli olmak gerekir. Korse kullanımını aksatmak, vücut şeklinizin beklediğiniz gibi olmamasına sebep olabilir. Mevsimler sizin için korkutucu olmamalı. Çünkü yaz ve kış aylarına uygun olarak farklı medikal korse seçenekleri ile karşılaşacaksınız. Yaz aylarında hava alan delikli modeller, sizi rahatlatacak, rahatlatırken de vücut şeklinizi koruyacaktır. Bu süreçte de vücut şekliniz oturacak, dilediğiniz kıvrımlara kavuşacaktır. Korse kullanımının yanı sıra, normal yaşama dönüş süresini merak ettiğinizi duyar gibiyiz. Ameliyatın ardından 3 gün gibi kısa bir süre içerisinde normal yaşamınıza dönüş yapabilir, işe dahi gidebilirsiniz. Ancak bu süreç tam anlamı ile iyileşmenin gerçekleştiği anlamına gelmez. Yaklaşık olarak 3 – 4 hafta korse kullanımı önerilmektedir. Bunun yanı sıra 1,5 – 2 ay gibi bir süre içerisinde tam anlamı ile iyileşme gerçekleşecektir. Yani Vaser Liposuction ameliyatı sizin için ortalama olarak 1,5 – 2 aylık bir süreci ifade edecektir. Nihayetinde ise iyi bir doktor sayesinde istediğiniz incelme ve de vücut kıvrımları sizin için mümkün olacaktır.

Vaser Liposuction Fiyatları

Vaser Liposuction fiyatları çeşitlilik gösterir. Bu sebeple de belli fiyat aralıkları vermek pek mümkün değil. Hem uygulama yapılacak olan alanın genişliği önemli bir fiyat belirleyici olmaktadır, hem de doktordan doktora farklılık gözlenebilmektedir. Üstelik İstanbulda vaser liposuction her zaman daha yüksek fiyatlar ile karşılaşmanız anlamına gelecektir. Bu sebeple de Vaser Liposuction konusunda belli bir fiyat vermemiz mümkün değil. Eğer gerçekçi fiyatlara ulaşmak ve buna göre karar vermek isterseniz, yapmanız gereken hemen bir güzellik merkezine randevu almaktır. Pek çok merkez, poliklinik ve hastane bu konuda hizmet sunmakta, pek çok doktor da sizin için bir seçenek oluşturmaktadır. Bunun için öncelikle cerrahlar ile görüşerek bilgi edinmeniz gerekir. Sizin için en uygun işlemler dizininin tespit edilmesi gerekir. Bu sayede sonuçta daha fazla memnun kalır ve hayallerinize kavuşursunuz. Doktorunuzun sizi anladığını bilmek, ona güven duymanız demektir. Bu da hayalini kurduğunuz incelmeyi elde edeceğiniz anlamına gelir. Dolayısıyla fiyat konusu da çok fazla bir önem taşımıyor. Vaser Liposuction fiyatları ile ilgili olarak net bir bilgi mümkün olmasa da, yapılacak olan işlem hakkında net bilgilere ulaşabilirsiniz.
Vaser Liposuction, farklı kişiler için bir çözüm olabilir. Özellikle de kilo verme konusunda sıkıntı yaşayanlar, bedeninin orantısızlığından şikâyetçi olanlar için mükemmel bir fırsattır. Çünkü denediğini yöntemler ile kurtulamadığınız bölgesel yalanmalarınız, bu sayede ortadan kalkacak. Her zaman bel kıvrımınızın olmamasından mı şikâyet ettiğiniz ya da ince bilekli kadınlara mı imrendiniz? Bunlar sizin için de artık mümkün. Çünkü Vaser Liposuction sizin için bunları tesis etmektedir. Üstelik oldukça risksiz bir ameliyat ile kolayca kıvrımlı bir vücuda sahip olabilir, sporun ya da diyetin size vermediklerine kavuşabilirsiniz. Genellikle bu tür ameliyatlar her ne kadar kadınları ilgilendiriyor gibi görünse de erkekler en az kadınlar kadar çok tercih etmektedir. Çünkü her bireyin vücudunda sevdiği ve sevmediği yerler vardır. Hemen siz de bu tür sorunlarınızdan kurtulmak için uzman bir doktor ile görüşebilirsiniz.

Son zamanların en gözde estetik ameliyatı olan Vaser Liposuction uygulamasını dilerseniz, farklı estetik işlemler ile birlikte yaptırabilirsiniz. Doktorunuzun da uygun bulması halinde, özellikle meme büyütme, meme küçültme ve de meme dikleştirme işlemleri kombine bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Bunun yanı sıra yüz ve de bacak gibi bölgeler için yağ transferi de mümkündür. Yani kıvrım istediğiniz ya da incelme istediğiniz bölgelerden alınan yağlar bu tür bölgelere transfer edilecektir. Böylece vücudunuzdaki yağ dengesi sağlanacaktır. Hemen zaman kaybetmeden siz de doktorunuz ile görüşerek bir karara varabilirsiniz. Hayatınızın geri kalan kısmını hayal ettiğiniz gibi geçirmek sizin ellerinizde. Üstelik çok da zor bir işlem sizi beklemiyor. En risksiz estetik operasyonlardan biri olan Vaser Liposuction ile bölgesel incelme mümkün.