Hasta Yorumları

 • izzet 11.09.2017

  Dr. İlker bey işinde çok çok başarılı ve hayatımda gördüğüm en idealist doktorlardan biri. İlker bey varken Kesinlikle macera aramanıza gerek yok.

 • İlknur T. 12.30.2016

  Merhaba… Bundan 3 ay önce burun ameliyatı oldum. Yıllardır yaptırmayı çok istediğim halde çevremde yapılan kötü burun estetiklerinden dolayı büyük bir korkum vardı… Taa ki İlker Beyle tanışana kadar… İlk tanışmamızda ve konuşmamızda beni ikna etti. Tam istediğim gibi inanılmaz doğal bir burun estetiği yaptı. Ameliyattan sonra çevremdeki insanların ilk tepkisi Çok doğal olmuş. Hiç estetikli gibi durmuyor. Yüzüne çok yakışmış oldu. Tabii bu tepkiler beni inanılmaz sevindirdi. Gerçekten işini çok iyi yapan ve herkese gözüm kapalı tavsiye edebileceğim bir doktor İlker Bey. Doktorumu seviyorum… Bana güzel bir burun hediye ettiği için ona teşekkürler ediyorum…. :))))) Burnundan şikayetçi olan herkese tavsiye ediyorum… İlk işiniz İlker Beyin kapısını çalmak olsun:))))

 • Arzu Marinov 11.19.2016

  Merhabalar,
  Mart 2016 da meme küçültme ameliyatı oldum. 8 ay olmasına rağmen neredeyse hiç dikiş izim kalmadı bakıldığında ameliyat olduğum bile belli değil. Ayrıca meme ucu hassasiyeti ameliyattan 1 hafta sonra bile geri gelmesi beni ayrıca mutlu ve şok etmişti. Duruşum ve pozitif gelişen psikolojime yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.
  Herkese tavsiye ettiğim gibi her hangi bir yerimdeki değişiklik için tek adresim İlker bey kesinlikle…
  Samimiyetiniz ilginiz ve işinizdeki özeniniz için tekrar teşekkür etmek istedim.
  Sevgi ve Saygılarımla
  Arzu

 • T.K. 05.12.2016

  Doktor İlker Manavbaşı, hem çocukluk arkadaşım, hem de estetik cerrahımdır. Kendisi liposuction ve meme estetiği ameliyatlarımı yapmıştır. Aldığım sonuç, hem beni tatmin etmiş, hem de çevremdekiler tarafından beğenilmiştir. Ameliyattan sonra, çok natürel, abartısız bir görüntü elde ettiğimi farkettim. İlker Bey, hastasını kandırmayan, gereksiz müdahalelerle onun zamanını ve parasını almayı hedeflemeyen, yalnızca gerek gördüğü müdahalelerin yapılması telkinini vererek hastasının doğru kararlar almasını sağlayan bir estetik cerrahı. Daha önce bir başka cerraha da ameliyat olduğum için rahatça söyleyebilirim ki Dr.İlker Manavbaşı hastasını gelir kaynağı olarak değil, insan olarak gören, işinin hem teorik hem pratik inceliklerini bilen, ve arkadaşım olduğu için yakından gördüğüm üzere, mesleğinden başka bir önceliği olmayan geleceği çok parlak bir hekimdir.

 • Yasemin 10.20.2015

  Bundan 7 yıl önce Ankarada en tanınmış hastanelerden birinde burun ameliyatı olmuştum önce herşey çok güzeldi ama sonrasında nefes alma problemleri yaşamaya başladım. Aynı zamanda şarkı söylediğim için burnumdaki nazalite beni çok rahatsız etmeye başlamıştı. İlker beyle tanıştığımda problemlerimi anlattım ve kendisinin tavsiyesi üzerine burun ameliyatı ile birlikte gözaltı ameliyatı da olmaya karar verdim, çünkü gözaltı halkalarım ve oradaki derinin inceliği beni olduğumdan daha yaşlı gösteriyordu. Şimdi nefes almam çok rahatladı, enteresan şekilde daha genç görünüyorum ve sesimin rengi ameliyattan sonra çok daha parlak hale geldiği için de kendisine sonsuz teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye edilir 🙂

 • Ruhi 10.12.2015

  Merhabalar.Ben henüz İlker Bey’e operasyon yada muayene olmadım.İlker Bey’i yaklaşık beş senedir takip ediyorum.Hocamın çok kalite bir hekim olduğuna tam kanaat getirmiş durumdayım şuan.Lakin hocamı beş seneden beri takipte olmamın aslında bir nedeni var.Şöyle ki;Operasyon sırasında hasta genel anestezi altına alınıyor ama operasyon yapılan bölge bıçaklarla açılıyor yada kesiliyor.Bundan dolayı benden kan çıkmasa dahi beni çok kötü derece kan tutar.Sonuçta burun estetiği gibi ameliyatlarda 2015 itibariyle uyguladığınız sistemler nasıl? Bu gibi durumlarda nasıl davranıyorsunuz? Ben bunun cevabını çok merak ediyorum.Çünkü benim acilen operasyon olmam lazım.

 • Songul 09.23.2015

  Yıllardır burun estetiği yaptırmak istememe rağmen, hep kararsız kaldım ve erteledim. Öyle araştırmadan bilgi almadan gözünü karartıp ameliyatta olamıyorsun. Neticede estetik kaygılarla gidiyorsun ya kötüsü olursa diye tedirgin oluyorsun. Bu süreçlerden geçenler endişelerimi daha da iyi anlayacaklardır. Bu sebeple hem internetten hem de çevremden araştırmalara başladım. Başka doktorlarla da görüştüm. Sonrasında bu konularda çok pimpirikli olan ve çok araştıran bir arkadaşımın tavsiyesiyle İlker Bey ile görüştüm. Arkadaşımın memnun kalması, önerdiği kişilerinde memnun kalması ve doktorumuzun yaklaşımı ona duyduğum güvenle birlikte görüşmeden bir hafta sonra, 17 ocakta ameliyat oldum. Şüphelerimden arınmıştım. Zira görüşme esnasına fotoğraflarımı çekip benim isteğim ve olması gereken ile bütünleştirip fotoğraf üstünden bir taslak sunarak göstermişti bana. Bu yüzden ameliyat sonrası benim için sürpriz olmadı. İlker Bey hastalara yaklaşımı pozitif enerjisi güleryüzü takdire değer bir durum. Ameliyat sonrası hastanede bile kalmadım aynı gün taburcu oldum.. Bir hafta sonrasında işe başladım. Ameliyat sonrası hem sağlık hem de şekli anlamda sorun yaşamadım, gayet doğal güzel bir buruna sahip oldum. Kafama takılan bireyi olduğunda istediğim zaman hem kendisine hem yardımcısı hanımefendiye ulaşabildim. Kısacası çok memnun kaldım. Buradan okuyanlara da çevremdeki insanlara da gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

 • Ali Z. 09.12.2015

  Yaklaşık 3 yıldan beri burnumda küçükken yaşadığım kırılma vakası nedeniyle deviasyon ve kemerden dolayı şekil bozukluğu vardı. Estetik olarak bir kaygım olmamasına rağmen, deviasyon sebebiyle artık nefes almakta cidden zorlanmaya başlamıştım. Bir türlü ameliyat kararını veremiyordum derken İlker Bey ile tanıştık ve cidden operasyanu tüm detaylarıyla anlattı. En büyük korkum deviasyon giderilse dahi burnumun orjinal olmayan estetik olarak bir müdahalede bulunulduğunun çok belli olmasıydı. Ancak bunuda çekilen dijital resimlerimde yaptığı uygulama ile gösterince sonunda yıllardır beklettiğim bu ameliyatı olma konusunda kararımı verdim. Yılbaşından önceki hafta ameliyatım oldu. Ameliyat sonrası çevremde bu ameliyatı olmuş olan kişilerin yaşadığı olumsuzlukların hiçbiriyle karşılaşmadım yani yüzde şişme aşırı morarma v.b. tam aksine en ufak bir ağrı, ciddi bir şişme, morarma yaşanmadan bitmesinin yanı sıra. 1 hafta sonraki ilk kontrolümde en büyük şaşkınlığım burnumu görünce oldu cidden küçükken yaşadığım kırılma olmasa böyle olacaktı. Estetik bir müdahale yapıldığını ailem dışında kimsenin anlaması mümükün değildi. Bunun yanında en güzeli artık nefes alabiliyor olmamdı. Sanırım bu bir ay içinde iyice yerine oturmuş olacak. İlker Bey'i herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

 • Gülsüm 09.11.2015

  3 ay önce İlker bey tarafından burun,göz altı ve kaş kaldırma ameliyetı oldum.Ameliyat okadar doğal olduki arkadaşlarım dahil hiçkimse estetik emeliyatı olduğumu fark etmedi.En güzeli çok natürel bir ameliyat olması.37 yaşındayım nerdeyse 10 yaş gençleştim.Nefes almakta zorlanıyordum,şimdi gayet rahat nefes alıyorum.Ameliyattan sonra gözlerimde fark edilemiyecek kadar morluk oluştu.2-3 gün içinde geçti.Operasyon sonrası ağrılarım olmadı.Ve en güzeli görüntü nedeniyle kendimi toplum içinden soyutlamadım.İlker beyi tavsiye ediyorum insanı rahatlatan güven veren bir yapısı var .Konuşunca endişelerinizden uzaklaşıyorsunuz.

 • Djrecep 08.07.2015

  Dr.ilker Manavbaşı tarafından göğüs küçültme ve yağ aldırma ameliyatı oldum.Ameliyatın ilk günü kalkıp eve gittim.Göğüslerim muhteşem oldu aynadan gözlerimi alamıyorum giydiğim herşey yakışıyor o kadar doğru yerlerden yağ almışki vücut hatlarım tamamen değişti. Psikolojik olarak hastayı anlayan ve rahatlatan çok pozitif işini iyi bilen bir doktor söylenenlere göre burun hastalarında mucizeler yaratıyormuş bence göğüs ve yağ almada da süper ne yapsam hissettiğim mutluluğun karşılğı olmaz.