En İyi Burun Estetiği Doktoru

en-iyi-estetik-doktor

Kapalı Burun Estetiği mi Açık Burun Estetiği mi?

Burun estetiği yaptırmayı düşünenler için kemiklerin kırılacak olması, kıkırdakların kesilecek olması, ciltte oluşacak kesikler huzursuzluk yaratmakta ve kişiler açık mı, kapalı mı burun estetiği yaptırmalıyım diye merak etektedirler. Açık burun estetiği operasyonlarında burnun orta direğinde bir kesim yapılır ve burun derisi tam olarak bu orta noktadan kaldırılarak açılmaktadır. Kendilerini en iyi burun estetiği doktoru olarak görenler için tüm alanı ve yapıları görerek bir ameliyat yapmak başarı getirmektedir. Bu sebeple de doktorların neredeyse %95’i bu yolu denemektedir.

Kapalı burun estetiği ameliyatlarında ise kesimler olmaktadır ancak bu kez içerden kesilen burun delikleri daha sonra ustaca kesilip alınan kemik ve kıkırdak dokuların burun deliklerinden çıkarılması ile gerçekleşmektedir. Aslında en iyi estetik cerrah kendisini tam olarak burada gösterir ve dar alanda yaptığı çalışma ile başarısını kanıtlamaktadır. Bu operasyonlarda da tüm dokular görülebilmektedir. Açık operasyon ile yapılan müdahalelerin tamamının kapalı olarak gerçekleştirilen operasyonlarda da yapılması mümkündür. Üstelik burada burun açılmamakta, bu nedenle de yara ve bereler oluşmamaktadır. Operasyon sonrası oluşacak şişlik ve morluklar da daha kısa sürede kaybolmaktadır.

Açık veya kapalı, hangi tekniğin kullanıldığına bakılmaksızın aslında önemli olan en iyi burun estetiği işinin ehli, teknik donanımı olan, tecrübeli ve soğukkanlı bir hekim tarafından gerçekleştirilmektedir. Önemli bir diğer nokta ise estetik hekiminin hangi tekniğe hâkim olduğunun bilinmesidir. Çünkü hekim için en başarılı operasyon kendisini geliştirdiği teknik üzerine olmaktadır. Tabi bir de operasyon sonrasında da hasta takibi yapılması çok önemlidir. Hem ameliyat sonrasında gerekli önlemleri hatırlatması bakımından hem de oluşacak komplikasyonlara müdahale etmesi bakımından hekimin sorumluluk taşıması çok büyük önem arz etmektedir.

Daha fazla ayrıntı için : http://www.drilkermanavbasi.com/burun-estetigi-fiyatlari/